pic 09 piston seal UP2000/VEN 04/NA CIK-MINI
inkl. 19% VAT. |
zzgl. Versandkosten
article code:
C.04.6642
Shipping weight
3.0 gramm
VPE
Stck.
delivery time:
directly ready to ship circa 1-2 work-days
Make an inquiry
Ask a Question
print
description
manufacturer
Information on product safety:
manufacturer:
CRG Srl
Via Mantova 4/f
25017 Lonato d Garda (Italien)
crg@kartcrg.com
Customers who bought this product also purchased:
support bar for exhaust holder black anodized
pic 05 dust guard seal
pic 06 piston seal VEN 05 / VEN 08
pic 03 needle jet DellOrto model: DQ
No. 10 bolt CRG brake pump length: 35,5mm
clamp with side screw for cables -1,9mm
petrol filter small type
No. 00 repair kit for brake pump
control cable for accelerator 1,5 x 2000mm (swedish type)
cylinder head-screw gold M 6 x 16 mm steel 8.8